Bram van Velde - Bram van Velde, 7 kleurenlitho, (MP nr 110), 1973 - Verkocht

Bram van Velde, 7 kleurenlitho, (MP nr 110), 1973 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde, 7 kleurenlitho, (MP nr 110), 1973 kopen? Bied vanaf 250!Bram van Velde, 7 kleurenlitho, (MP nr 110), 1973 kopen? Bied vanaf 250!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

7 Kleurenlitho van Bram van Velde, zonder titel, Mason Putman nr 110, uit 1973.

- Handgesigneerd met potlood en genummerd.

- Jaar van uitgave 1973

- Nummer/oplage 100/120

- afmetingen blad 40 x 55 cm, afmetingen litho 30 x 42 cm.

- Op Arches papier.

- Niet ingelijst.

- literatuur: Les Lithographies I door Mason Putman, nummer 110.

- Opgelet: dit werk is geheel verlijmd op board (zie foto). Daarbij is het papier met name langs de randen wat vergeeld. Na inlijsting zal het geheel er wel netjes uitzien.

Verzendkosten:
Dit werk kan binnen Nederland aangetekend worden verzonden voor 10 euro in een pakket/koker. Verzending naar België kost € 15,=; verzending naar andere landen in overleg. Afhalen op afspraak is uiteraard ook mogelijk. Aankopen kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door VR-Art gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door VR-Art, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.