| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bram van Velde , DLM 240.
Deze mooie uitgave van het franse kunstblad Le derriere le Miroir, uit de vorige eeuw, is in zeer goede staat.
Deze uitgave bestaat uit 32 (losbladige) pagina's en bevat 2 grote orginele litho's met middenvouw (56 cm x 38 cm). zie ook de foto's
Daarnaast nog een groot aantal kleurenfoto's van werk van Bram
Techniek: litho
Formaat: 56 x 38 cm (beide litho's)
Jaar: 1980
Uitgeverij: galerie Maeght
De tekst isonder andere van collegakunstenaar Pierre Alechinsky (van de Cobra beweging)
verzendkosten: 7,50 gewoon of 9,00 aangetekend
| Transport | |
| Garantie | |