Bram van Velde - Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho - Verkocht

Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 300!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 300!Bram van Velde - Equilibre, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 300!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zevenkleuren litho op Arches van Bram van Velde uit 1975, ook wel bekend onder de naam “Equilibre”.  Handgesigneerd en genummerd.  Dit is nummer 28 uit een oplage van 90 stuks.  Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 (no. 157).  Beeld is in uitstekende staat, witte marges hier en daar licht gekreukt.

Afmetingen: 65cm x 48cm (blad), 56cm x 39cm (beeld)

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.