Bram van Velde - Bram van Velde, grote gesigneerde litho MP134 - Verkocht

Bram van Velde, grote gesigneerde litho MP134 kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde, grote gesigneerde litho MP134 kopen? Bied vanaf 575!Bram van Velde, grote gesigneerde litho MP134 kopen? Bied vanaf 575!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige grote litho van Bram van Velde

Titel: Clarté MP 134

Formaat: 90x64 cm zonder lijst

met lijst 112x88 cm

Met penseel gesigneerd 25/100

Galerieprijs zonder lijst €. 1.500.- Zie bramvanvelde.info

In zeer goede staat. Geen verkleuring ed.

Afhalen in Maastricht of bezorging per koerier.