Bram van Velde - Bram van Velde: Kleurenlitho Galerie Maeght - M/P: 6b - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(28-28-1)

Mooie kleurenlitho van Bram van Velde. Afkomstig uit Derriere le Miroir, Galerie Maeght. Zeer vroeg werk. Het gaat hier dus een orginele litho maar dus niet handgesigneerd en hoge oplage. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.

Titel: Compositie 6b
Jaartal: 1952
Afmetingen: 38cm x 29cm
Afmetingen Lijst: 55cm x 44cm
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Ja, mooi.
Oplage: Onbekend
Literaruur: Afgebeeld in Bram van Velde, Les Lithographies I, Mason/Putman, op bladzijde 31, nr 6b.

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen NL voor 35 euro (Muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Garantie: