Bram van Velde - Bram van Velde: Kleurenlitho: Souvenir Duthuit - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleuren litho van Bram van Velde. Mooi Ingelijst, kan direct aan de muur.
Dit werk is beschreven in het Standaard werk Les Lithographies II, pagina 48 van Mason/Putman. Nummer 210.
Deze litho's zijn niet genummerd, maar uitgegeven in een oplage van 90 bij drukker Maeght Paris.

Let op: Dit werk is ook opgenomen in een uitgave van Derriere le Miroir, nr 216, maar het gaat hier dus om de litho die in oplage van 99 is gemaakt en groter is dan de zincografie van dit werk uit DLM.

Dit werk is dus volledig beschreven en 100% authentiek. Gedrukt op Arches papier en in prachtige conditie. Tevens ingelijst en gesigneerd.

Titel: Souvenir Duthuit
Jaartal: 1975
Afmetingen: 65cm x 48cm (beeld: 57x39cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja (eenvoudig)
Oplage: 90

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden Afhalen in Amsterdam/Diemen. Verzending zonder lijst is mogelijk, voor 15 euro aangetekend. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorgen met koerier is mogelijk, voor 35 euro binnen NL (muv de eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie: