Bram van Velde - Bram van Velde, Kleurenlitho, - Verkocht

Bram van Velde, Kleurenlitho,  kopen? Bied vanaf 285!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde, Kleurenlitho,  kopen? Bied vanaf 285!Bram van Velde, Kleurenlitho,  kopen? Bied vanaf 285!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Handgesigneerde kleurenlitho van Bram van Velde.

Oplage: 100 exemplaren. B 53 cm. H 61 cm.

Niet in perfecte staat, er zitten vochtvlekken op langs de randen en onderaan het blad (niet in de schildering) is de rand ingescheurd. Zie ook de foto's voor de verkleuringen en aantasting.

Desalniettemin een prachtig werk!

Verzenden (prijs is exclusief verzendkosten) of af te halen.