| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde kleurenlitho van Bram van Velde.
Oplage: 100 exemplaren. B 53 cm. H 61 cm.
Niet in perfecte staat, er zitten vochtvlekken op langs de randen en onderaan het blad (niet in de schildering) is de rand ingescheurd. Zie ook de foto's voor de verkleuringen en aantasting.
Desalniettemin een prachtig werk!
Verzenden (prijs is exclusief verzendkosten) of af te halen.
| Transport | |
| Garantie | |