In opdracht geveild:
(22-22-1)
Mooie originele litho van Bram van Velde. Op mooi geschept papier.
Titel: Compositie
Jaartal: 1962
Afmetingen: 50cm x 65cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 19/60
Literaruur: Afgebeeld in Bram van Velde, Les Lithographies I, Mason/Putman, op bladzijde 40, nr 17.
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Afhandeling:
Garantie: