Bram van Velde - Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 ++ Laatste kans prijs verlaagd ++ - Verkocht

Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 ++ Laatste kans prijs verlaagd  ++ kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 ++ Laatste kans prijs verlaagd  ++ kopen? Bied vanaf 295!Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 ++ Laatste kans prijs verlaagd  ++ kopen? Bied vanaf 295!Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 ++ Laatste kans prijs verlaagd  ++ kopen? Bied vanaf 295!Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 ++ Laatste kans prijs verlaagd  ++ kopen? Bied vanaf 295!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Beschrijving

* kleurenlitho. op arches papier uit 1971

*Afm 68 x 50cm
* Gesigneerd en genummerd met potlood.
* In goede staat

cat nr MP66