| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie, handgesigneerde litho van Bram van Velde, getiteld Au long de la Spirale.
- Met potlood handgesigneerd.- Afmetingen 28,5 x 45 cm.- Jaar: 1975.- Oplage 200 stuks.- Op Arches papier.- In uitstekende staat.- Uiteraard opgenomen in het standaard boek van Mason Putman, Les Lithographies II, onder nummer 218.
Verzendkosten bedragen binnen Nederland € 10,=, naar Belgie € 15,=; andere landen in overleg. Afhalen kan natuurlijk ook.
| Transport | |
| Garantie | |