| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie negenkleuren litho van Bram van Velde uit 1972. Handgesigneerd rechtsonder en genummerd linksonder. Dit is nummer 82 uit een oplage van 100 stuks. Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies I 1923-1973 (YR no. 75).
Dit exemplaar is afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. Het werk heeft ingelijst gezeten want het werk is verkleurd, hoofdzakelijk langs de randen van een vorig passe-partout. Wanneer het werk weer ingelijst wordt met een iets kleiner passe-partout dan is van de verkleuring niks meer te zien.
Afmetingen: 53cm x 61cm (blad), 47cm x 50cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is mogelijk. Deze twee opties genieten de voorkeur gezien de waarde van het werk.
Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper(!)
| Transport | |
| Garantie | |