| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho van Bram van Velde uit 1978. Niet gesigneerd en niet genummerd. De litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 (no. 301). In uitstekende staat.
Afmetingen: 35cm x 65cm (blad), 29cm x 39cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Werk kan ook verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 10 euro).
| Transport | |
| Garantie | |