Bram van Velde - Bram van Velde - Vierkleuren compositie, litho - Verkocht

Bram van Velde - Vierkleuren compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Vierkleuren compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!Bram van Velde - Vierkleuren compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie litho van Bram van Velde uit 1978.  Niet gesigneerd en niet genummerd.  De litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 (no. 301). In uitstekende staat.

Afmetingen: 35cm x 65cm (blad), 29cm x 39cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Werk kan ook verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 10 euro).