Bram van Velde - Bram van Velde: Zeer mooie litho. Compositie nr. 361 (m/p) - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(25-25-1)

Mooie litho van Bram van Velde. Zeer mooi kleurrijk exemplaar en bovendien vrij groot.
Afgebeeld in Les Lithographies III van Mason/Putman. Volledig gegarandeerd.

Deze litho is aan de uiterste bovenrand bevestigd op stevig zwart lijstkarton en wordt op die manier verkocht. Als u het werk wilt ophangen/inlijsten is dit alleen maar een voordeel en heb ik eventueel ook de lijst (zonder glas) en passepartout voor u. Wilt u de litho los bewaren, dan dient u zelf deze los te (laten) maken. Dit zal niet moeilijk zijn, maar is op eigen risico.

Titel: Compositie 361
Jaartal: 1980
Afmetingen: 60cm x 55cm
Afmetingen Lijst: 80cm x 75cm
Gesigneerd: Signatuur in de druk, handgenummerd met potlood.
Ingelijst: Nee
Oplage: 66/100

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat, maar dus aan de bovenrand op lijstkarton bevestigd.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden in een pakket.  Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met koerier is mogelijk voor 35 euro binnen NL, muv Zeews Vlaanderen/De Eilanden. Belgie tarief op aanvraag.

Garantie:

Informatie: