In opdracht geveild:
(25-25-1)
Mooie litho van Bram van Velde. Zeer mooi kleurrijk exemplaar en bovendien vrij groot.
Afgebeeld in Les Lithographies III van Mason/Putman. Volledig gegarandeerd.
Deze litho is aan de uiterste bovenrand bevestigd op stevig zwart lijstkarton en wordt op die manier verkocht. Als u het werk wilt ophangen/inlijsten is dit alleen maar een voordeel en heb ik eventueel ook de lijst (zonder glas) en passepartout voor u. Wilt u de litho los bewaren, dan dient u zelf deze los te (laten) maken. Dit zal niet moeilijk zijn, maar is op eigen risico.
Titel: Compositie 361
Jaartal: 1980
Afmetingen: 60cm x 55cm
Afmetingen Lijst: 80cm x 75cm
Gesigneerd: Signatuur in de druk, handgenummerd met potlood.
Ingelijst: Nee
Oplage: 66/100
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat, maar dus aan de bovenrand op lijstkarton bevestigd.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden in een pakket. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met koerier is mogelijk voor 35 euro binnen NL, muv Zeews Vlaanderen/De Eilanden. Belgie tarief op aanvraag.
Garantie:
Informatie: