| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie originele litho van Bram van Velde uit 1969 in professionele strakke lijst, achter glas en passepartout. Handgesigneerd en genummerd. Dit is nummer 9 uit een oplage van slechts 65. Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies I 1923-1973 van Yves Rivière (YR no. 51).
Afmetingen: 52cm x 42cm (incl. lijst), 42cm x 30cm (blad), 29cm x 21cm (beeld).
Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper).
| Transport | |
| Garantie | |