Bram van Velde - Bram van Velde: Zonder titel, handgesigneerde 4 kleuren litho (ingelijst) - Verkocht

Bram van Velde: Zonder titel, handgesigneerde 4 kleuren litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde: Zonder titel, handgesigneerde 4 kleuren litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Bram van Velde: Zonder titel, handgesigneerde 4 kleuren litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie originele litho van Bram van Velde uit 1969 in professionele strakke lijst, achter glas en passepartout.  Handgesigneerd en genummerd.  Dit is nummer 9 uit een oplage van slechts 65.  Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies I 1923-1973 van Yves Rivière (YR no. 51).

Afmetingen: 52cm x 42cm (incl. lijst), 42cm x 30cm (blad), 29cm x 21cm (beeld).

Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper).