| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een van de grootste en mooiste litho's uit het oevre van Bram van Velde.
Zonder lijst 98 x,63,5 cm. Met lijst 123x 85 cm.
Met penseel gesigneerd en genummerd 53/100.
Uitgegeven in 1975 door galerie Maeght in Parijs.
Staat bekend als MP 166. Zie: Bramvanvelde.info
Galerieprijs zonder lijst 1800/2000 euro.
In zeer goede staat. Niet verkleurd, geen kreuken of vlekken
Kan in overleg geleverd worden via koerier. Of ophalen in Maastricht.
| Transport | |
| Garantie | |