Bram van Velde - Bram van Velde , Kleurenlitho, MP166 - Verkocht

Bram van Velde , Kleurenlitho, MP166 kopen? Bied vanaf 650!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde , Kleurenlitho, MP166 kopen? Bied vanaf 650!Bram van Velde , Kleurenlitho, MP166 kopen? Bied vanaf 650!Bram van Velde , Kleurenlitho, MP166 kopen? Bied vanaf 650!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een van de grootste   en mooiste litho's uit het oevre van Bram van Velde.
Zonder lijst 98 x,63,5 cm. Met lijst 123x 85 cm.
Met penseel gesigneerd en genummerd 53/100.

Uitgegeven in 1975 door galerie Maeght in Parijs.
Staat bekend als MP 166. Zie: Bramvanvelde.info

Galerieprijs zonder lijst 1800/2000 euro.

In zeer goede staat. Niet verkleurd, geen kreuken of vlekken

Kan in overleg geleverd worden via koerier. Of ophalen in Maastricht.