Carel Visser - houtsnede - verticale lijnen - 1966 - Verkocht

Carel Visser - houtsnede - verticale lijnen - 1966 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 325,00

Carel Visser - houtsnede - verticale lijnen - 1966 kopen? Bied vanaf 150!Carel Visser - houtsnede - verticale lijnen - 1966 kopen? Bied vanaf 150!Carel Visser - houtsnede - verticale lijnen - 1966 kopen? Bied vanaf 150!Carel Visser - houtsnede - verticale lijnen - 1966 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (182)
  • Carel Visser (1928-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heel mooi werk van Carel Visser, gemaakt voor de Prent 190 reeks, uit 1966.
Zie beschrijving aangaande de conditie.
Dit werk is ook aanwezig in de collectie van het Stedelijk museum Amsterdam.
ConditieRedelijk

Er zitten nogal wat (oppervlakkige) vouwen in het papier. Niet in het beeld en hoogstwaarschijnlijk goed weg te werken bij het inlijsten. Deze vouwen zijn inherent aan het extreem dunne (rijst-)papier en de leeftijd van het werk. Geen foxing in het papier.

Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:13-06-2019 om 11:04
Eindtijd:23-06-2019 om 21:13
Biedingen (8)
HOS
23 jun. / 21:06
€ 325
Hurd
23 jun. / 21:02
€ 305
HOS
23 jun. / 21:02
€ 300
Hurd
23 jun. / 18:39
€ 280
sleus
23 jun. / 18:39
€ 260
Hurd
23 jun. / 18:09
€ 240
sleus
23 jun. / 18:09
€ 220
Hurd
22 jun. / 05:54
€ 150