Carel Visser - houtsnede: zonder titel - 1976 - Verkocht

Carel Visser - houtsnede: zonder titel - 1976 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Carel Visser - houtsnede: zonder titel - 1976 kopen? Bied vanaf 1!Carel Visser - houtsnede: zonder titel - 1976 kopen? Bied vanaf 1!Carel Visser - houtsnede: zonder titel - 1976 kopen? Bied vanaf 1!Carel Visser - houtsnede: zonder titel - 1976 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Carel Visser (1928-2015)
Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190/190
Grote houtsnede van Carel Visser uit 1976. Afmetingen werk: H64 x b92 cm. Het werk is midden onder , met potlood, gesigneerd en genummerd.  Nummer: 190/190. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
ConditieBeschadigd

Het werk heeft rechtsonder een gaatje. Op de linker en rechterrand zitten oxidatievlekjes die iets in de voorstelling doorlopen.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 16:14
Eindtijd:14-12-2020 om 21:53
Biedingen (4)
Ingridvb
14 dec. / 21:44
€ 35
portefeuille
11 dec. / 16:25
€ 30
wimsart
11 dec. / 16:25
€ 26
portefeuille
11 dec. / 11:57
€ 1