Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999

Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!
Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!
  • Carel Visser (1928-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige houtsnede van de hand van Carel Visser. In het werk komt heel duidelijk de structuur van de nerf van het hout naar voren. Dat maakt het werk erg levendig.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en gedateerd.

Het werk verkeert in prima conditie.

Starttijd:08-02-2022 om 16:14
Eindtijd:20-02-2022 om 21:00
Openingsbod € 220
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland