Carel Visser - zonder titel

Carel Visser - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Carel Visser - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!Carel Visser - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
  • Carel Visser (1928-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50/55
Carel Visser (1928 - 2015) wordt gezien als één van de belangrijkste constructivistische beeldhouwers van Nederland. Daarnaast maakte hij veel  houtsneden waarbij hij vaak dezelfde elementen steeds in een andere compositie ordende.

Dit werk is in goede staat en op te halen op locatie.

in juiste omgeving bewaard