Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Gesigneerd boek |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 34 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pagina's | 192 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
in goede, gebruikte staat. 100 jaar Willink is in zeer goede staat. Kopstukken katern klein beetje los. Omslag Kritiek stadium is beschadigd/kaft licht vlekje. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-12-2022 om 10:36 |
Eindtijd | 3-3-2023 om 1:16 |