Carel Willink - litho: koppel in een bar - 1920 - Verkocht

Carel Willink - litho: koppel in een bar - 1920 kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Carel Willink - litho: koppel in een bar - 1920 kopen? Bied vanaf 350!Carel Willink - litho: koppel in een bar - 1920 kopen? Bied vanaf 350!Carel Willink - litho: koppel in een bar - 1920 kopen? Bied vanaf 350!Carel Willink - litho: koppel in een bar - 1920 kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (358)
  • Carel Willink (1900-1983)
Jaartal1920
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage116/200
Litho naar een houtskooltekening. Titel: Koppel in een bar. Linksonder, in de print, geannoteerd "Berlin '20". Afmetingen blad: H28.5 x B28 cm. Afmetingen voorstelling: H25,5 x B20 cm
Uitgegeven in 1979. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Carel Willink (1900-1983)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
28 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:19-04-2019 om 23:22
Eindtijd:27-04-2019 om 19:12
Tjeerd2
26 apr. / 23:10
€ 350