Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra - Verkocht

Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!Carl-Henning Pedersen - Kleuren litho in Cobra kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Carl-Henning Pedersen (1913-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Lijst103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120/250
Mooie lithografie uit een privé collectie.

De kleuren litho is in perfecte conditie. De lijst is heel, maar heeft zichtbare gebruikers sporen.

Carl-Henning Pedersen (1913-2007)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
83 cm
103 cm
55 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:02-07-2018 om 14:43
Eindtijd:09-07-2018 om 21:21
DFijen
07 jul. / 22:25
€ 250