Prachtige kleurrijke litho van Carl Henning Pedersen. Titel: Himmelfahrten. Oplage: XXX/XXXV. Jaar: 1988. Afmetingen blad: H85 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H69 x b51cm. Het werk is midden onderaan en aan de rechter zijkant gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid,, van Kiewit Kunst, wordt meegeleverd.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl.