Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek

Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
  • Cees Bolding (1897-1979)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
KORTSTONDIG AANBOD IVM HERINVENTARISATIE

Groot, imposant olieverf op doek door Cees Bolding
Voorstelling van het landschap op de Lemelerberg
Olieverf op spieraam, niet gelijst
Gesigneerd r.o. : 'C.Bolding'
Getiteld op spieraam op achterzijde: 'Lemelerberg'
Tevens adresgegevens kunstenaar op achterzijde spieraam
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Minimaal verfverlies aan een paar stukjes aan de rand ivm ontbreken lijst.

Ivm het formaat en het ontbreken van een lijst, dient dit werk opgehaald te worden in Oegstgeest door de koper of door een koerier.

Openingsbod € 165
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd22-4-2024 om 13:04
Eindtijd27-4-2024 om 20:21