5. Cees Bolding

Cees Bolding (1897-1979)

3 aangeboden items / 35 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Cees (Cornelis) BOLDING Wormerveer 1897 - Den Haag 1979

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Cees Bolding - Ets. Nettenboetster Scheveningen. kopen? Bied vanaf 60!

Cees Bolding - Ets. Nettenboetster Scheveningen.

Geplaatst doorduif

Jaartal1941
TechniekEts
Afmetingen39.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Cees Bolding - Nettenboetsters. Toegeschreven aan Bolding. kopen? Bied vanaf 899!

Cees Bolding - Nettenboetsters. Toegeschreven aan Bolding.

Geplaatst doorAkke

Afmetingen83 cm x 66 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Bolding - Gibraltar kopen? Bied vanaf 60!

Cees Bolding - Gibraltar

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

Jaartal1956
TechniekAquarel
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst