Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 - Verkocht

Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Cees Kortlang (1926-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Zeer grote schitterende ets van Cees Kortlang
Jaar 1995
Afmetingen 75x56cm
Geschept papier op onderplaat
Oplage slechts 10, waarvan deze nummer 1
Conditie goed
Dit item valt onder de margeregeling

Cees Kortlang (1926-2008)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
56 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-07-2022 om 19:06
Eindtijd:02-08-2022 om 15:13
Richteren
02 aug. / 13:37
€ 40