| Type kunstwerk | Beeld / Object |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Voorontwerp in brons van een van de acht beelden van het Limburgs bevrijdingsmonument door Charles Hubert Eyck.
Het monument bestaat uit een beeldengroep van acht mensfiguren die het moment verbeelden dat de Amerikanen de stad introkken, waarbij sommige beelden een meer symbolische betekenis hebben.
Voorontwerp is voor het beeld van een treurende vrouw die zich enigszins heeft afgewend (rouw).
Afmetingen circa 25,5 x 11 x 7 cm.
Gewicht ruim 1,6 Kg.
Gesigneerd Eyck en gedateerd 52.
Charles Eyck was een kunstenaar van de Limburgse school.
Geheel in perfecte staat.
Wordt zeer goed verpakt en verstuurd via Swift Koeriers of anders volledig verzekerd via PostNL tegen actueel tarief plus kleine bijdrage in verpakkingsmateriaal (afhankelijk van verzekerde waarde maximaal 16 euro voor Nederland, 23 euro voor België en 28 euro voor overige landen in Europa).
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland |
| Garantie | |