Otmar Alt - Kleurenoffset-litho CITYVIEW Handgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderij bij water
Ruloff S.A. Manuputty - zeefdruk
Type kunstwerk | Schilderij |
Kapel in Schimmert door Charles Eyck. Afmetingen 100 Hx120 B
Jaar schiderij 1972
Olieverf op doek
Starttijd | 13-4-2017 om 3:56 |
Eindtijd | 27-4-2017 om 3:56 |