Charles Eyck - Tekening - Verkocht

Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!
Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!Charles Eyck - Tekening kopen? Bied vanaf 80!
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekStift
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 22 cm (h x b)
Lijst27.7 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles Eyck tekening potlood  - viltstift ingelijst + boek van stevig papier met vele schetsen & tekeningen & brieven o.a. van Toon Hermans.  Mijn vakantie in  St Annadal 2 -  27 mei 1980 Pagina's iets vergeeld maar in goede staat.

Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2020 om 09:41
Eindtijd:07-09-2020 om 16:12
Chengske
04 sep. / 11:49
€ 65