Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846

Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846 kopen? Bied vanaf 20!
Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846 kopen? Bied vanaf 20!Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846 kopen? Bied vanaf 20!Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846 kopen? Bied vanaf 20!Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846 kopen? Bied vanaf 20!Charles Rochussen - De toebereidselen tot een feest 1846 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Charles Rochussen (1814-1894)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1846
TechniekLitho
OnderwerpSchilderkunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Mooie litho van en door Ch Rochussen
gedrukt door  steendrukkerij  C. W. Mieling
afm papier 25,5 x 35 cm

Klein beetje verkleurd aan de randen

Starttijd:11-05-2022 om 14:52
Eindtijd:25-05-2022 om 21:33
Openingsbod€ 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa