Charlotte Mutsaers - Niet bang zijn - Verkocht

Charlotte Mutsaers - Niet bang zijn kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Charlotte Mutsaers - Niet bang zijn kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Mutsaers - Niet bang zijn kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Mutsaers - Niet bang zijn kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Mutsaers - Niet bang zijn kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Mutsaers - Niet bang zijn kopen? Bied vanaf 100!
  • Charlotte Mutsaers (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst69 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Litho in kleuren.
Potlood gesigneerd linksonder en genummerd 76/100 rechtsonder.
Beeldmaat 64x49 cm. Lijstmaat 69x54 cm.
Charlotte Jacoba Maria Mutsaers werd geboren te Utrecht op 2 november 1942.
Opleiding aan de Rietveld Academie van 1972-1977. Later docent schilderen van 1980-1990.
Behalve graficus, illustrator, schilder en tekenaar is zij ook schrijver, waarvoor zij in 2009 de P.C.Hooft prijs kreeg.

De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00

Charlotte Mutsaers (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  h-g-art
1796 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
54 cm
69 cm
49 cm
64 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd30-3-2021 om 17:01
Eindtijd2-4-2021 om 20:45
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken