Christo - Floating Piers computer print handgesigneerd - Verkocht

Christo - Floating Piers computer print handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
  • Christo (1935)
Jaartal2016
TechniekComputerprint
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagegeen
Een digitale print op 200 grams papier van The Floating Piers van Christo
De print heeft een afmeting van 21 x 29,5 cm en is persoonlijk handgesigneerd door Christo.
Zoals steeds bied ik het aan ( op sommige websites staat deze print genoteerd op 880 euro )aan een een goedkope, betaalbare prijs.Wordt plat en aangetekend verstuurd

Prachtige print van The Floating Piers op A3 formaat

Christo (1935)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
29.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-05-2019 om 09:14
Eindtijd:09-06-2019 om 17:27
Poort
09 jun. / 15:09
€ 50