Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen

Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!
Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!Christo - XXL Book Wrapped Trees + print + originele stof, gesigneerd&genummerd - Taschen kopen? Bied vanaf 539!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkKunstboeken
Jaartal1998
TechniekHardcover
OnderwerpBeeldende Kunst
Afmetingen23.5 x 30 cm (h x b)
Pagina's136
Christo and Jeanne-Claude. Wrapped Trees. Basel 1997–1998

XXL ART BOOK - Limited Edition - Gesigneerd & Genummerd - Uitgeverij Taschen

Limited Edition van slechts 1.000 Exemplaren
Gesigneerd door Christo, Jeanne-Claude und Wolfgang Volz.
Inclusief fraaie C-Print
Plus een stuk stof dat voor het project gebruikt werd.

Uitgeverij Taschen : bekend om hun prachtige uitgaves over Kunst, Architectuur, Sport, Design, Film, Fotografie en Lifestyle.

In de herfst van 1998 wikkelden Christo en Jeanne-Claude 162 bomen in op de Fondation Beyeler in 55.000 m² polyesterweefsel en transformeerden ze tot een sculpturaal meesterwerk. Het was de artistieke voltooiing van een lange geschiedenis van het inwikkelen van bomen, het resultaat van een steeds veranderend panorama van vorm, textuur en kleureffecten.

Editie van 1.000 Exemplaren
Hardcover in een fraaie case
met een stuk stof en C- Print (foto)
Uitgever : Taschen
23.5 x 30 cm
1.91 kg
136 Pagina`s
Meerdere talen : Duits, Engels, Frans
Project : Fondation Beyeler und der Berower Park, Riehen, Basel, Schweiz, 1997-1998

Dit prachtige boekwerk laat zien hoe het project werd geconceptualiseerd en gerealiseerd aan de hand van schetsen, collages en plannen, en ook foto's van de ingepakte bomen.

Beperkte oplage van 1.000 exemplaren wereldwijd, genummerd en ondertekend door Christo en Jeanne-Claude en hun projectdirecteur Wolfgang Volz.
Elk exemplaar gaat vergezeld van een C-print en een stukje stof dat voor het kunstwerk is gebruikt.

In zeer goede staat
Nieuw
En in de originele verpakking

Boek wordt zorgvuldig verpakt voor verzending (kosten inbegrepen in verzendkosten).
Enkel verzekerde verzending met tracking.
In zeer goede staat
Nieuw
En in de originele verpakking
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 50,00

Starttijd7-4-2024 om 17:08
Eindtijd21-4-2024 om 22:22
Openingsbod € 539
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSankt Gallen,  Nederland