Cole Morgan - Yellow arc - Verkocht

Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!Cole Morgan - Yellow arc kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
  • Cole Morgan (1950)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
Lijst102 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/75

Cole Morgan, geboren in New York in 1950, groeide op in New Mexico.

In goede staat

Cole Morgan (1950)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
82 cm
102 cm
56 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-10-2020 om 14:21
Eindtijd:11-11-2020 om 21:33
Biedingen (13)
onnoboer
10 nov. / 20:48
€ 120
Rosser
10 nov. / 20:48
€ 112
Rosser
01 nov. / 21:37
€ 110
HMelissen
01 nov. / 21:37
€ 100
Rosser
01 nov. / 21:36
€ 80
HMelissen
01 nov. / 21:36
€ 70
Rosser
01 nov. / 21:36
€ 60
HMelissen
01 nov. / 21:36
€ 50
Rosser
01 nov. / 21:35
€ 45
HMelissen
01 nov. / 21:35
€ 40
Rosser
01 nov. / 21:35
€ 30
HMelissen
01 nov. / 21:35
€ 25
Rosser
28 okt. / 14:51
€ 20