Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek in prachtige lijst.
Handgesigneerd r.o.
Afmetingen: 49,5 x 40, 5 cm (incl. lijst) en 38,5 x 28,5 cm (excl. lijst)
Kleine beschadiging op het doek (valt niet direct op).
Ophalen of verzenden.
Verzend-/verpakkingskosten zijn € 7,75.
Starttijd | 7-1-2014 om 16:55 |
Eindtijd | 17-1-2014 om 17:00 |