Fraai werk van Cor Noltee, olieverf op paneel in mooie bijpassende lijst
Cor Noltee werd wel de "Dordtse Breitner"genoemd , omdat veel werk verwantschap had met deze schilder. Zijn opleiding had hij aan de Haagse Kunstakademie waar hij zich ontwikkelde tot een van Nederlands belangrijke schilders van stadsgezichten en landschappen.
Goed
geen beschadigingen, heldere kleuren
Tot 5 kg.
€ 11,00