Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen - Verkocht

Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 725!

Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 725!Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 725!Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 725!Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 725!Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 725!Cor Noltee - olieverf op doek - boerderij en boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 725!
  • Cor Noltee (1903-1967)
Jaartal1939
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig en groot impressionistisch kunstwerk van de Nederlandse kunstschilder Cor Noltee (1903-1967). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1939. De lijst heeft enkele lichte gebruikssporen. Het kunstwerk wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Info:
De in Den Haag geboren impressionist Cor Noltee reisde veel. Hij woonde en werkte in Parijs, Rotterdam en Brugge en vestigde zich in 1937 in Dordrecht. Zijn voorkeur ging uit naar het schilderen van landschappen en stads- en riviergezichten in een robuuste, zelfverzekerde stijl. Om die reden werd hij wel de 'Dordtse Breitner' genoemd. Als leerling van de academie in Den Haag kreeg hij les van onder anderen Willem de Zwart.
Herkomst: Collectie Kunsthandel Martins anno 2018(Nederland)
Algemeen in een goede staat. De lijst heeft enkele gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 5,00

ObjectlocatieTweede Exloermond,  Nederland
Starttijd7-1-2019 om 11:12
Eindtijd19-1-2019 om 20:56
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken