Een prachtig en groot impressionistisch kunstwerk van de Nederlandse kunstschilder Cor Noltee (1903-1967). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1939. De lijst heeft enkele lichte gebruikssporen. Het kunstwerk wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Info: De in Den Haag geboren impressionist Cor Noltee reisde veel. Hij woonde en werkte in Parijs, Rotterdam en Brugge en vestigde zich in 1937 in Dordrecht. Zijn voorkeur ging uit naar het schilderen van landschappen en stads- en riviergezichten in een robuuste, zelfverzekerde stijl. Om die reden werd hij wel de 'Dordtse Breitner' genoemd. Als leerling van de academie in Den Haag kreeg hij les van onder anderen Willem de Zwart. Herkomst: Collectie Kunsthandel Martins anno 2018(Nederland)
Goed
Algemeen in een goede staat. De lijst heeft enkele gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland
Tot 10 kg.
€ 5,00