Dick Bruna - 'Trommelaartje' - Verkocht

Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!
Prenten & Uitgaves

Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 75!
  • Dick Bruna (1927-2017)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 300
Trommelaartje.
Zeefdruk door Dick Bruna.
Oplage 300 genummerde exemplaren.
Dit is nummer 258.
In opdracht van Excellent uitgeverij B.V..

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 28,00
Naar Duitsland € 28,00
Europese Unie € 30,00