Dick Elffers - zonder titel - Verkocht

Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Dick Elffers (1910-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2-10

Fraai grafische werk van van Dick Elffers (1910-1990) . Gesigneerd door de kunstenaar.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dick Elffers (1910-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
79 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 47,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 11:47
Eindtijd:09-10-2022 om 09:57
JohannavanDijk
08 okt. / 15:48
€ 41