Dick Elffers - zonder titel - Verkocht

Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1057)
  • Dick Elffers (1910-1990)
Jaartal1959
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5-10

Mooie kleuren lithografie in zeer kleine oplage van Dick Elffers (1910-1990), gesigneerd. Het werk zelf is in goede staat.

Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Dit item valt onder de margeregeling

klein vlekje boven in de witrand.

Dick Elffers (1910-1990)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2035 verkochte items
79 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 08:27
Eindtijd:25-05-2022 om 21:00
Biedingen (3)
JosUljee
17 mei / 14:06
€ 85
skemper
17 mei / 14:06
€ 75
JosUljee
15 mei / 21:03
€ 65