Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 - Verkocht

Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!Dirk Harting - grote ingelijste ets van Amersfoort 1911 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Dirk Harting (1884-1970)
Jaartal1911
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 41 cm (h x b)
Lijst58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage67/150
  • bladmaat 55x41 cm, los geplaatst achter passepartout en glas
  • mooie heldere ets, de voorzijde is niet vergeeld
  • in een strakke houten Barth lijst

zeer goede gebruikte staat

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:09-01-2019 om 21:53
Eindtijd:23-01-2019 om 20:08
piano123
23 jan. / 17:18
€ 65