Dirk Harting - Lijnbaansgracht Amsterdam

Dirk Harting - Lijnbaansgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Harting - Lijnbaansgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Dirk Harting - Lijnbaansgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirk Harting (1884-1970)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Litho
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage ea
Een fraaie lithografie van de Nederlandse kunstenaar Dirk Harting (1884 - 1970). Het werk verkeert in goede conditie gezien de tijd en is handgesigneerd door de kunstenaar.

Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies. Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen alle voorkomende inlijstingen voor u uitvoeren. U kunt het werk ophalen in de galerie of verzenden per post.
Gezien de oudheid in goede staat. Papier verkleurd
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50