Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets

Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 11 cm (h x b)
Lijst38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad is schoon en helder, losjes (met 2 plakkers) bevestigd achter passepartout.

Plaatrand 22x11 cm. Bladmaat 32x20 cm.

Achter glas, in de oorspronkelijke houten lijst (slijtschade).

In zeer goede gebruikte staat. Het blad is schoon en helder.

Dirk Harting (1884-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
25 cm
38 cm
11 cm
22 cm
Sluit over 1d 6u 56m 47s
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:14-09-2022 om 23:08
Eindtijd:28-09-2022 om 19:52