Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Ben van Voorn - Stroomdal Drentsche Aa
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1953 |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 12 x 8.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x14,5, passepartoutmaat 38,5x28. Gesigneerd in potlood r.o. 'DvGelder', monogram, annotatie en datering in de plaat l.o.. Jaar: 1953. e authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 28-7-2021 om 0:12 |
Eindtijd | 15-8-2021 om 20:24 |