Dirkje Kuik - Dirkje Kuik: Catalogus (Litho) + Foto + Litho - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(HvB-6)

Catalogus van Dirkje Kuik van Tekenen in Alkmaar. Deze stijve omslag (42x35cm) heeft een litho voorop en losbladig als inhoud: 1x Litho Zelfportret + 1 originele foto (op fotopapier) van Dirkje Kuik + een prijslijst met 50 omschreven werken van Dirkje Kuik + een tekstvel (4 pagina's) met tekst van Diny en Cees Noort met kleine tekeningen (gedrukt) bij de tekst.
De losse litho wordt hieronder beschreven:

Titel: Zelfportet aan het werk
Jaartal: 1978
Afmetingen beeld: 32cm x 22cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Nee
Oplage: 88/100
Materiaal: Op geschept papier.
Herkomst: Galerie Kunsthandel Ronald Jansen

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk is afkomstig van de Collectie Huisman - Van Bergen. (Zie bericht op de homepage)
700 werken uit deze collectie zullen in April geveild worden. Steeds zullen er nieuwe werken bijgeplaatst worden met een looptijd van 2 weken en deze worden laag ingezet zodat deze werken een nieuwe plaats in collecties/bij mensen aan de muur krijgen.

Anders dan u gewend bent van ons, zullen wij -gezien de hoeveelheid, niet van alle details foto's maken. Let dus op de omschrijving. Tevens zullen de afmetingen alleen aangegeven worden van het beeld. Dus het blad waarop een beeld is gedrukt zal vaak (veel) groter zijn.
Werken in Passepartout worden als zodanig verkocht, maar zijn meestal eenvoudig uit het passepartout te verwijderen eventueel.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een pakket/koker, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Natuurlijk kunnen meerdere aankopen bij de Veilingmeester, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie: