Dirkje Kuik - Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) - Verkocht

Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 99!Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 99!Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 99!Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 99!Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 99!Dirkje Kuik - ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedat. '83 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 99!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Dirkje Kuik (1929-2008)

Veduta de Eendragt, gezicht op de Buurtkerk en de wallen te Utrecht

Ets 35/100, gesigneerd, getiteld en gedateerd '83

Afmetingen ets: 30cm x 50cm

Afmetingen lijst: 61cm x 76cm

Ontspiegeld glas, lijst en ophangwerk, kan zo aan de muur

Status: Zeer goed

Verzenden mogelijk