In opdracht geveild:
Mooie ets van William Diedrich (Dirkje) Kuik. Uitgave Prent 190.
Titel: Afgebrand huis
Jaartal: 1970
Afmetingen: 50cm x 33cm (Afmetingen blad: 69cm x 53cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 164/190
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: