Dirkje Kuik - Dirkje Kuik - ets - Gezicht op Utrecht - Verkocht

Dirkje Kuik - ets - Gezicht op Utrecht  kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik - ets - Gezicht op Utrecht  kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik - ets - Gezicht op Utrecht  kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik - ets - Gezicht op Utrecht  kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik - ets - Gezicht op Utrecht  kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik - ets - Gezicht op Utrecht  kopen? Bied vanaf 60!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Unieke ets van Dirkje Kuik op grijs papier. Het betreft een proefdruk met vermelding "proef 1e staat". Een jaartal ontbreekt. De ets is rechtsonder met potlood handgesigneerd (William D.Kuik). Het blad meet 32,5 x 48 cm, het beeld 17 x 33 cm.

De afbeelding is in goede conditie, het blad vertoont sporen van eerdere inlijsting (lichte verkleuring) en enkele oxidatievlekjes (buiten beeld). Zie foto's.

Het werk kan worden opgehaald in Breda of verzonden op kosten van de koper.