| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets: nr. 7/75
afbeelding: 13 x 18 cm, ingelijst 30,5 x 38 cm
datum: 1978
handgesigneerd met potlood
Boek: titel: Avonturen van de Baron Von Münchhausen
van illustratie's voorzien door William D. Kuik
Auteur Gottfried August Bürger
Vertaald door Jeroen Brouwers
jaartal 1978, formaat 24 x 18 cm, 190 pagina's
| Transport | |
| Garantie | |