Dirkje Kuik - Dirkje Kuik: ets, 'Münchhausen' en Boek 'Avonturen van de Baron van Münchhausen - Verkocht

Dirkje Kuik: ets, 'Münchhausen' en Boek 'Avonturen van de Baron van Münchhausen  kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik: ets, 'Münchhausen' en Boek 'Avonturen van de Baron van Münchhausen  kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik: ets, 'Münchhausen' en Boek 'Avonturen van de Baron van Münchhausen  kopen? Bied vanaf 125!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets: nr. 7/75

afbeelding: 13 x 18 cm, ingelijst 30,5 x 38 cm

datum: 1978

handgesigneerd met potlood

Boek: titel: Avonturen van de Baron Von Münchhausen

van illustratie's voorzien door William D. Kuik

Auteur Gottfried August Bürger

Vertaald door Jeroen Brouwers

jaartal 1978, formaat 24 x 18 cm, 190 pagina's