Dirkje Kuik - Dirkje Kuik: ets, soldaatje - Verkocht

Dirkje Kuik: ets, soldaatje kopen? Bied vanaf 59!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

oplage 31/60 afmeting 8x13.5 cm. Verzendkosten € 6.50